Dzień otwarty!

Zapraszamy wszystkich rodziców wraz z pociechami na Dzień Otwarty, który odbędzie się w naszej Placówce 21. kwietnia w godzinach 9-14. Będzie to doskonała możliwość zobaczenia na własne oczy jak funkcjonuje nasze Przedszkole i Żłobek. Rodzice będę mogli zadać wszelkie nurtujące ich pytania, natomiast dzieci będą miały zapewnioną odpowiednią opiekę i ciekawe animacje. Właściciele oraz opiekunowie będą do państwa dyspozycji. Będzie można zajrzeć w każdy kąt i podpytać o każdy szczegół. Chętni będą mogli też pobrać kartę zgłoszenia dziecka i zapoznać się z umową.

Zachęcamy do potwierdzenia swojej obecności na stronie wydarzenia na FB:

Strona wydarzenia na FB

Dzieci z naszego Żłobka i Przedszkola przygotowały prezenty z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Starsza grupa z pomocą Cioci Eweliny zrobiła piękne statuetki w kształcie serduszek z wierszykiem oraz serduszka z masy solnej ze słodką niespodzianką. Natomiast młodsza grupa pod czujnym okiem i z pomocą Cioci Veroniki wykonała śliczne ramki ozdobione własnoręcznymi malunkami i odciskami dłoni Dzieci. Oczywiście w każdej ramce znalazło się zdjęcie wnuczka lub wnuczki 🙂

Żłobek i Przedszkole ul. Grójecka 208 Warszawa (Włochy, Ochota)
Tel.: 789372156
www.przedszkolefairplay-grojecka.pl