Angelika Wójcik współwłaściciel Fair Play Dębskiego

Emilia i Adrian Gąsiorowscy

Właściciele

Emilia jest Absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Związana z branżą finansową.
Pasjonuje ją taniec. Jest perfekcjonistką, uwielbia zadbać o każdy szczegół. Miłośniczka literatury fantasy. Przez męża zarażona pasją do podróżowania.

Adrian jest Absolwentem Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. Przedsiębiorca. Wieloletni prywatny nauczyciel i wychowawca. Od zawsze związany ze sportem, w szczególności z piłką nożną. Uczestnik Finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-20 w Futsalu. Uwielbia odkrywać nowe zakątki świata. Od niedawna pasjonat brydża.

Razem kochają aktywność fizyczną w różnej formie oraz gry planszowe. Emilia uwielbia opiekować się maluchami, Adrian natomiast pomaga odkrywać świat starszym dzieciom.

Żłobek i Przedszkole ul. Grójecka 208 Warszawa (Włochy, Ochota)
Tel.: 789372156
www.przedszkolefairplay-grojecka.pl