Angelika Wójcik współwłaściciel Fair Play Dębskiego

Emilia i Adrian Gąsiorowscy

Właściciele

Emilia jest Absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Związana z branżą finansową.
Pasjonuje ją taniec. Jest perfekcjonistką, uwielbia zadbać o każdy szczegół. Miłośniczka literatury fantasy. Przez męża zarażona pasją do podróżowania.

Adrian jest Absolwentem Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. Przedsiębiorca. Wieloletni prywatny nauczyciel i wychowawca. Od zawsze związany ze sportem, w szczególności z piłką nożną. Uczestnik Finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-20 w Futsalu. Uwielbia odkrywać nowe zakątki świata. Od niedawna pasjonat brydża.

Razem kochają aktywność fizyczną w różnej formie oraz gry planszowe. Emilia uwielbia opiekować się maluchami, Adrian natomiast pomaga odkrywać świat starszym dzieciom.

Wychowawcy

Ciocia Veronika

Nauczyciel opiekun

Ukończyła kierunek “Pedagogika społeczna” ze specjalizacją “Praca wychowawcza w instytuacjach oświatowych” na Białoruskim Państwowym Uniwersytecie Pedagogicznym. Poszerzała swoje kwalifikacje na Uniwersytecie Wychowania Fizycznego oraz w Polskim Towarzystwie Hipoterapeutycznym. Ukończyła wiele szkoleń z zakresu pracy z dziećmi i rodzicami, m. in. warsztaty prowadzone przez Stowarzyszenie Montessori Bez Granic. Posiada 7-letnie doświadczenie w grupowej i indywidualnej pracy z dziećmi, w szczególności z dziećmi niepełnosprawnymi. Otwarta i cierpliwa osoba. Za cel stawia sobie pomóc maluchom przygotować się do samodzielnego życia oraz wyrosnąć na ciekawych i pewnych siebie ludzi. Bardzo lubi pracę z dziećmi i nie wyobraża sobie innej. Radość sprawia jej towarzyszeniu dziecku w poznawaniu świata. Jej zainteresowania to pedagogika, psychologia, jazda konna, hipoterapia, joga, podróże rowerowe oraz dobre kino.

Ciocia Ewelina

Opiekun

Ukończyła kierunek “Turystyka i Rekreacja” na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Uwielbia pracę z dziećmi. Jak sama mówi, przy nich nauczyła się wiele cierpliwości i wytrwałości. Od najmłodszych lat opiekowała się bratem, doświadczenie zdobywałam też w Przedszkolu i Żłobku Fair Play przy ul. Poleczki w Warszawie. Do każdego dziecka stara się podchodzić indywidualnie z ogromną empatią. Jej mottem są słowa Jana Pawła II: “Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka”.

Ciocia Agata

Opiekun

Aktualnie studentka kierunku fizjoterapia. Jest zdania, że dzieci najlepiej rozwijają się przez sport, zabawę oraz aktywność fizyczną. Doświadczenie zdobywałam jako animatorka FunParku Digillo oraz pomoc wychowawcy w Przedszkolu i Żłobku Fair Play przy ul. Poleczki w Warszawie. W wolnych chwilach uprawia bieganie oraz gimnastykę. W przyszłości chciałaby zająć się rehabilitacją dzieci i młodzieży.

Ciocia Klaudia

Opiekun

Aktualnie studentka kierunku Nauki o Rodzinie na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała pracując jako opiekunka, odbywając praktyki w świetlicy środowiskowej oraz w Przedszkolu i Żłobku Fair Play przy ul. Poleczki na warszawskim Ursynowie. W niedalekiej przyszłości rozpocznie studia podyplomowe na kierunku Pedagogika. W swojej pracy stara się, aby dziecko czuło się szczęśliwe i poznawało otaczający je świat. Kieruje się mottem: “Wychowanie, jeśli nie jest wzorem i miłością, nie jest wychowaniem”. Zwraca szczególną uwagę na indywidualne podejście do każdego dziecka. Wesoła, cierpliwa i odpowiedzialna osoba. Jej zainteresowania to psychologia i podróże.

Ciocia Sylwia

Opiekun

Miła, sympatyczna, z masą pomysłów na zabawę z dziećmi. Aktualnie kończy studia o specjalności Opiekunka Dziecięca. Kocha dzieci i uwielbia widzieć uśmiech na ich twarzy. Chętnie pomaga osobom, które potrzebują wsparcia. Praktyczne doświadczenie zdobywała pracując jako prywatna opiekunka. W wolnych chwilach spędza czas aktywnie, uwielbia podróże, dobrą książkę i gotowanie. Interesuje się psychologią i rozwojem dziecka. W przyszłości chciałaby prowadzić swój własny żłobek.

Żłobek i Przedszkole ul. Grójecka 208 Warszawa (Włochy, Ochota)
Tel.: 789372156
www.przedszkolefairplay-grojecka.pl