Angelika Wójcik współwłaściciel Fair Play Dębskiego

Emilia i Adrian Gąsiorowscy

Właściciele

Emilia jest Absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Związana z branżą finansową.
Pasjonuje ją taniec. Jest perfekcjonistką, uwielbia zadbać o każdy szczegół. Miłośniczka literatury fantasy. Przez męża zarażona pasją do podróżowania.

Adrian jest Absolwentem Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. Przedsiębiorca. Wieloletni prywatny nauczyciel i wychowawca. Od zawsze związany ze sportem, w szczególności z piłką nożną. Uczestnik Finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-20 w Futsalu. Uwielbia odkrywać nowe zakątki świata. Od niedawna pasjonat brydża.

Razem kochają aktywność fizyczną w różnej formie oraz gry planszowe. Emilia uwielbia opiekować się maluchami, Adrian natomiast pomaga odkrywać świat starszym dzieciom.

Wychowawcy

Ciocia Gosia

Nauczyciel opiekun

Absolwentka Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego – studia magisterskie na kierunku Pedagogika, specjalność Animacja społeczno-kulturowa. Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Społecznych – studia magisterskie na kierunku Pedagogika, specjalność Wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe z terapią pedagogiczną. Zdobyła wieloletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi w wieku żłobkowym i przedszkolnym, również jako animator czasu wolnego. Posiada tytuł nauczyciela kontraktowego. Ciepła, sympatyczna, z pozytywnym nastawieniem do życia. Kocha dzieci. Jej praca edukacyjno-wychowawcza opiera się na podmiotowym traktowaniu dziecka, z dużym szacunkiem, wyrozumiałością oraz zainteresowaniem w każdej sferze jego rozwoju i funkcjonowania. Dba tym samym o przyjazną i pełną miłości atmosferę. Swoją twórczą pasję oraz zdrowy i aktywny tryb życia stara się przekazać dzieciom, stosując w praktyce metodę pedagogiki zabawy. Pasjonatka sportu i kreatywnego spędzania czasu wolnego.

Ciocia Ola

Opiekun

Obecnie kończy studia na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Pedagogika. Prowadzi zajęcia z szybkiego czytania i technik pamięciowych dla dzieci. Od 5 lat uczestniczy w koloniach i obozach jako wychowawca. Doświadczenie zdobywała również pracując jako opiekunka oraz ratownik prowadząc zajęcia dla dzieci. Lubi pomagać dzieciom w samodzielnym odkrywaniu świata. Uważa,że sport jest bardzo ważny dla rozwoju dziecka. Lubi aktywie spędzać czas, jej ulubionym zajęciem jest pływanie i jeżdżenie na snowboardzie.

Ciocia Veronika

Nauczyciel opiekun

Ukończyła kierunek “Pedagogika społeczna” ze specjalizacją “Praca wychowawcza w instytuacjach oświatowych” na Białoruskim Państwowym Uniwersytecie Pedagogicznym. Poszerzała swoje kwalifikacje na Uniwersytecie Wychowania Fizycznego oraz w Polskim Towarzystwie Hipoterapeutycznym. Ukończyła wiele szkoleń z zakresu pracy z dziećmi i rodzicami, m. in. warsztaty prowadzone przez Stowarzyszenie Montessori Bez Granic. Posiada 7-letnie doświadczenie w grupowej i indywidualnej pracy z dziećmi, w szczególności z dziećmi niepełnosprawnymi. Otwarta i cierpliwa osoba. Za cel stawia sobie pomóc maluchom przygotować się do samodzielnego życia oraz wyrosnąć na ciekawych i pewnych siebie ludzi. Bardzo lubi pracę z dziećmi i nie wyobraża sobie innej. Radość sprawia jej towarzyszeniu dziecku w poznawaniu świata. Jej zainteresowania to pedagogika, psychologia, jazda konna, hipoterapia, joga, podróże rowerowe oraz dobre kino.

Ciocia Klaudia

Opiekun

Aktualnie studentka kierunku Nauki o Rodzinie na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała pracując jako opiekunka, odbywając praktyki w świetlicy środowiskowej oraz w Przedszkolu i Żłobku Fair Play przy ul. Poleczki na warszawskim Ursynowie. W niedalekiej przyszłości rozpocznie studia podyplomowe na kierunku Pedagogika. W swojej pracy stara się, aby dziecko czuło się szczęśliwe i poznawało otaczający je świat. Kieruje się mottem: “Wychowanie, jeśli nie jest wzorem i miłością, nie jest wychowaniem”. Zwraca szczególną uwagę na indywidualne podejście do każdego dziecka. Wesoła, cierpliwa i odpowiedzialna osoba. Jej zainteresowania to psychologia i podróże.

Ciocia Sylwia

Opiekun

Miła, sympatyczna, z masą pomysłów na zabawę z dziećmi. Aktualnie kończy studia o specjalności Opiekunka Dziecięca. Kocha dzieci i uwielbia widzieć uśmiech na ich twarzy. Chętnie pomaga osobom, które potrzebują wsparcia. Praktyczne doświadczenie zdobywała pracując jako prywatna opiekunka. W wolnych chwilach spędza czas aktywnie, uwielbia podróże, dobrą książkę i gotowanie. Interesuje się psychologią i rozwojem dziecka. W przyszłości chciałaby prowadzić swój własny żłobek.

Ciocia Jola

Opiekun

Studentka edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała jako opiekunka, pracując w bawialni oraz jako opiekun w Żłobku Fair Play. Niebawem rozpocznie studia na kierunku Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna na jednej z warszawskich uczelni. W Żłobku Fair Play dba o to, aby jej podopieczni tryskali uśmiechem, jedli do syta i w spokoju odbywali zasłużone leżakowanie. Kreatywna w organizacji przeróżnych zabaw, rozśpiewana, znająca dużo tanecznych układów, przy których niejeden zawodowy tancerz by wymiękł. Gdyby była prezenter w radiu dla dzieci – z pewnością prowadziłaby własne notowanie Dziecięcej Listy Przebojów.

Żłobek i Przedszkole ul. Grójecka 208 Warszawa (Włochy, Ochota)
Tel.: 789372156
www.przedszkolefairplay-grojecka.pl